Pracownik biurowy ze znajomością programu AutoCad

BSI

00-695 Warszawa, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

Firma BSI Personnel sp.z.o.o, certyfikat 3455, zajmuje się rekrutacją specjalistów w różnych dziedzinach.

Obecnie dla naszego klienta, polskiej firmy, poszukujemy kandydatów na stanowisko PRACOWNIKA BIUROWEGO

Opis stanowiska:
Praca w biurze firmy z dziedziny nieruchomości w pełnym wymiarze godzin od poniedziałku do piątku.

Oferujemy:
- pracę w dzielnicy Warszawa-Wesoła,
- umowę o pracę docelowo na czas nieokreślony,
- wynagrodzenie adekwatne do umiejętności i zaangażowania.

Wymagania

- wykształcenie techniczne (średnie lub wyższe),
- zdolność analitycznego myślenia,
- znajomość rysunku technicznego w stopniu podstawowym lub wyższym,
- dobra znajomość obsługi programu AutoCad,
- dobra znajomość obsługi komputera i pakietu MS Office,
- gotowość do podjęcia pracy w krótkim czasie.

Prezentacja firmy

Firma BSI Sp. z.o.o. ( certyfikat 3455) zajmuje się rekrutacją pracowni... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
26/06/2020
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Biuro / Dokumentacja, Praca Inżynieria, Praca Nieruchomości - pośrednictwo, wycena