Pracownik biurowy ze znajomością języka francuskiego

IPF GROUP S.A.

60-867 Poznań, wielkopolskie

Opis stanowiska pracy

-koordynowanie wyjazdów pracowników tymczasowych do Francji
-odbieranie telefonów od pracowników oddelegowanych po godz. 17-ej, w weekendy i święta,
-pomoc pracownikom tymczasowym w nagłych przypadkach
-kontakt z klientem francuskojęzycznym dotyczący oddelegowanych pracowników
-praca w biurze 3 dni w tygodniu- wyszukiwanie kwater, wynajem samochodów, drobne tłumaczenia, inne prace administracyjne

Wymagania

- dyspozycyjność do odbierania telefonów po godz. 17-ej, w weekendy i święta
- bardzo dobra znajomość jęz. francuskiego
- status studenta
- umiejętność szybkiego podejmowania decyzji - komunikatywność i zdolności interpersonalne

Prezentacja firmy

IPF Group specjalizuje się w rekrutacji i organizacji zatrudnienia na ry... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
11/05/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca HR / Kadry / Rekrutacja