Pracownik Biurowy ze znajomością jęz. angielskiego

Klient infoPraca.pl

Warszawa, mazowieckie

Pracodawca: ukryty
Miejsce pracy: Warszawa

Zakres zadań:

  • przyjmowanie i realizacja zamówień, fakturowanie
  • obsługa sklepu internetowego
  • zapewnienie sprawnego funkcjonowania biura

Wymagania:

  • wykształcenie: min. średnie
  • dobra obsługa komputera oraz pakietu Office
  • łatwość poruszania się w zasobach Internetu
  • swoboda prowadzenia rozmów i kultura języka
  • samodzielność, umiejętność organizowania czasu pracy
  • biegła znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie -warunek konieczny
  • rzetelność, sumienność, pracowitość i zaangażowanie

Oferujemy

  • umowę o pracę
  • pakiet medyczny i sportowy
  • samodzielną i odpowiedzialną pracę biurową
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.