Pracownik biurowy z językiem niemieckim

Adore Sp. z o.o.

Warszawa, 03-982, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

Dla naszego Klienta, międzynarodowej firmy, która poszerza swoje struktury w Warszawie, poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Nr Ref.: SOK/05/2015

Zakres obowiązków:

- Współpraca z działem administracyjnym i sprzedażowym
- Utrzymywanie pozytywnych relacji z biznesowymi kontrahentami firmy
- Kontakt telefoniczny, e-mail i przez media społecznościowe z klientami indywidualnymi i biznesowymi firmy
- Wprowadzanie danych do systemu

Oferujemy:

- Chill-out space
- Umowę o pracę (pełny etat lub pół etatu)
- Atrakcyjne wynagrodzenie
- Szkolenia wprowadzające
- Jasną ścieżkę kariery zawodowej
- Pakiet benefitów (karta sportowa, ubezpieczenie, lunchpass)
- Pracę w wielokulturowym środowisku i regularny kontakt z językami obcymi
- Szansę na rozpoczęcie kariery w dużej i międzynarodowej organizacji

Wymagania

- Dyspozycyjność na pół etatu lub w pełnym wymiarze godzin
- Bardzo dobra znajomość j. niemieckiego (min. B2)
- Sumienność i dokładność
- Doświadczenie na podobnym stanowisku będzie atutem
- Mile widziani absolwenci ostatniego roku studiów językowych

Prezentacja firmy

„Łączenie wiedzy doświadczenia i zrozumienia potrzeb wszystkich p... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
13/07/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
3
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Administracja biurowa