Pracownik biurowy z językiem francuskim

IPF GROUP S.A.

61-814 Poznań, wielkopolskie

Opis stanowiska pracy

Jako specjalista ds. obsługi projektów z językiem francuskim będziesz odpowiedzialny za:
- opiekę nad projektami prowadzonymi z klientami we Francji
- budowę dobrych relacji z klientami we Francji
- wsparcie pracowników tymczasowych we Francji:
- organizacja transportu
- poszukiwanie kwater
- wsparcie językowe
- pomoc w rozwiązywaniu problemów na linii pracownik – pracodawca
- prowadzenie dokumentacji kadrowej pracowników tymczasowych

Oferujemy:
- zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
- pracę w młodym i dynamicznym zespole
- możliwość dalszego rozwoju zawodowego
- niezbędne narzędzia pracy (telefon, komputer)
- pakiet socjalny (karta Multi Sport, prywatna opieka medyczna)

Wymagania

- znajomość języka francuskiego min. poziom B2 – warunek konieczny
- umiejętność organizacji własnej pracy
- samodzielność
- łatwość w nawiązywaniu kontaktów
- umiejętność pracy pod presją czasu

Prezentacja firmy

IPF Group specjalizuje się w rekrutacji i organizacji zatrudnienia na ry... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
20/08/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Administracja biurowa, Praca Administracja / Sekretariat, Praca Obsługa klienta