Hausengel International Polska Sp. z o. o. Sp. j.

Pracownik biurowy z j. niemieckim

Od: Hausengel International Polska Sp. z o. o. Sp. j.
Miejsce pracy: Poznań

Hausengel to grupa dobrze prosperujących oraz dynamicznie rozwijających się spółek działających na sześciu europejskich rynkach. W związku z dynamicznym rozwojem naszego poznańskiego oddziału poszukujemy:

Pracownika biurowego z j. niemieckim

Region: wielkopolskie

Opis stanowiska:

Osoba zatrudniona na tym stanowisku odpowiedzialna będzie za koordynację zleceń, w tym m.in.:

  • nawiązywanie i podtrzymywanie relacji z klientami
  • kontakt telefoniczny, mailowy oraz obsługę bieżących klientów firmy
  • wprowadzanie danych do systemu
  • współpracę z różnymi działami firmy

Wymagania:

  • minimum dobra znajomość języka niemieckiego jest warunkiem koniecznym na tym stanowisku.
  • umiejętność pracy w zespole i pod presją czasu
  • bardzo dobra znajomość obsługi komputera
  • wykształcenie wyższe (lub osatni rok studiów)
  • komunikatywność, empatia, ale i asertywność
  • duża samodzielność i umiejętność priorytetyzowania działań
  • doskonała organizacja pracy i wysoka kultura osobista
  • mile widziane doświadczenie w telefonicznej obsłudze klienta

Oferujemy:

  • interesującą pracę w młodym, dynamicznym zespole,
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • możliwość rozwoju zawodowego
  • szkolenie stanowiskowe
  • umowę o pracę
  • dodatkowe świadczenia socjalne (prywatna opieka medyczna, karta Multisport)

Aplikację w j. niemieckim prosimy przesyłać poprzez przycisk APLIKUJ.