Pracownik biurowy z j. francuskim

InterKadra Sp. z o.o.

Kraków, małopolskie

Opis stanowiska pracy

Obecnie do naszego zespołu prowadzimy rekrutację na stanowisko:

Nr ref: KO/1119/KR

Miejsce pracy: Kraków

Oferujemy:

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na pełen etat;
  • pracę od poniedziałku do piątku w godz. 08:00-16:00 w polskiej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku;
  • atrakcyjne wynagrodzenie oraz system premiowy;
  • realne możliwości podnoszenia kompetencji;
  • dodatkowe benefity (karta sportowa, ubezpieczenie na życie na preferencyjnych warunkach);
  • niezbędne narzędzia pracy (laptop oraz telefon);
  • pracę w atmosferze wzajemnego szacunku i uznania;
  • pracę dla jednej z największych polskich firm, zatrudniającej ponad 5000 osób.

Do Twoich zadań należeć będzie:

  • bieżąca obsługa telefoniczna i e-mailowa partnerów, klientów oraz pracowników;
  • utrzymywanie stałych relacji z obsługiwanymi przez dział klientami i partnerami;
  • rozwiązywanie bieżących problemów oraz przyjmowanie i rozpatrywanie reklamacji;
  • utrzymywanie kontaktu z oddelegowanymi do klientów pracownikami.

Od Ciebie oczekujemy:

  • wykształcenia średniego lub wyższego;
  • dobrej znajomości języka francuskiego (warunek konieczny);
  • dobrej znajomości obsługi komputera (pakiet Office, w szczególności Word oraz Excel);
  • łatwości w nawiązywaniu kontaktów interpersonalnych;
  • umiejętności organizacji pracy własnej.

Prezentacja firmy

InterKadra to Agencja Pracy Tymczasowej i Doradztwa Personalnego ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
14/01/2020
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca HR / Kadry / Rekrutacja, Praca Obsługa klienta