Pracownik biurowy z j. Angielskim lub Niemieckim

OTTO Work Force

Wrocław, dolnośląskie

OTTO Work Force OTTO Work Force

Od: OTTO Work Force
Miejsce pracy: Wrocław

OTTO Polska Sp. z o.o jedna z wiodących firm z branży agencji pracy i doradztwa personalnego oferuje pracę w Polsce i za granicą.
Jedna z międzynarodowych firm świadczących profesjonalne usługi doradcze oraz audytu, poszukuje kandydatów na stanowisko tymczasowe:

PRACOWNIKA BIUROWEGO Z J.ANGIELSKIM LUB J.NIEMIECKIM

nr ref.. MW/KSIEG/2015
miejsce pracy: Wrocław

Oferujemy
• pracę w młodym, dynamicznych zespole,
• umowę zlecenie z możliwością przejścia bezpośrednio na umowę z naszym klientem,
• pracę od pon. do pt. w godzinach miedzy 8-17,
• możliwości rozwoju i zdobycia doświadczenia w międzynarodowej firmie.

Obowiązki:
• wyjaśnianie zapytań związanych z terminowością płatności,
• zapewnienie wydajności oraz jakości procesów biznesowych,
• realizacja zadań według wewnętrznych jak i zewnętrznych standardów rachunkowości oraz wymagań ustawowych,
• pomoc w dziale księgowości,

• bardzo dobra znajomość j. ANGIELSKIEGO B2 LUB NIEMIECKIEGO B2, mile widziane obydwa języki.
• mile widziane doświadczenie zdobyte w pracy lub na stażu w biurze rachunkowym,
• odpowiedzialność za powierzone zadania,
• znajomość obsługi komputera oraz pakietu MS Office (w szczególności Excel).

Osoby zainteresowane zapraszamy do aplikacji.

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.