Dziękujemy za korzystanie z infoPraca. Data wydruku 06/12/2016.

Pracownik biurowy z biegłą znajomością języka ukraińskiego i polskiego

Gliwice, śląskie

Droma s.c.

Opis stanowiska pracy

Wymagania:

  • Wykształcenie minimum średnie
  • Umiejętność obsługi urządzeń biurowych
  • Umiejętność pracy pod presją czasu
  • Warunek konieczny – biegła znajomość języka ukraińskiego i polskiego
  • Umiejętność organizacji pracy własnej
  • Samodzielność, komunikatywność i zaangażowanie w pracy

Obowiązki:

  • Dbanie o prawidłowy obieg dokumentów
  • Archiwizacja dokumentów
  • Dbanie o zaopatrzenie biura w artykuły biurowe
  • Obsługa urządzeń biurowych
  • Praca w zespole
  • Współpraca z pozostałymi działami firmy
  • Kompleksowa organizacja pracy biura

Oferujemy:

  • Stabilne miejsce pracy w prężnie rozwijającej się międzynarodowej firmie
  • Umowę o pracę na pełen etat
  • Wszystkie niezbędne narzędzia pracy
  • Możliwość rozwoju oraz podnoszenia kwalifikacji zawodowych
  • Pracę w młodym i dynamicznym zespole pracowników,

Prężnie rozwijająca się firma z branży produkcji i sprzedaży rolet, bram, osłon... zewnętrznych, znajdująca się na terenie południowej Polski- poszukuje osób do pracy w dziale sprzedaży eksportowej, do obsługi handlowej.   Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
26/02/2016
Pełny etat
Rodzaj umowy:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
średnie zawodowe
Praca Administracja biurowa , Praca Administracja i sekretariat , Praca Administracja państwowa