OTTO Work Force OTTO Work Force

Pracownik biurowy Wrocław

Od: OTTO Work Force
Miejsce pracy: Wrocław- Psie Pole

OTTO Polska Sp. z o.o. jest jedną z wiodących firm wśród agencji pracy i doradztwa personalnego, która oferuje pracę w Polsce i za granicą. W chwili obecnej poszukujemy osób do pracy na stanowisko:

PRACOWNIK BIUROWY

Miejsce wykonywania pracy: WROCŁAW PSIE POLE
Nr ref.: BK/VE/2015

Zakres obowiązków:
- przygotowywanie dokumentacji załadunkowej (list przewozowy/CMR)
- obsługa procesów magazynowych w systemach: SAP oraz WMS
- nadzór nad prawidłową realizacją załadunków zgodnie z wyznaczonym planem załadunkowym
-obsługa raportów operacyjnych (excel)
-współpraca z Działem Jakości

Wymagamy:
- wykształcenie min. średnie
- obsługa komputera i urządzeń biurowych
- komunikatywna znajomość języka angielskiego (nie jest to warunek konieczny)
- doświadczenie na podobnym stanowisku mile widziane.

W zamian oferujemy:
- zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
- pracę w systemie III zmianowym
- możliwość zdobycia doświadczenia
- możliwość rozwoju zawodowego

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.