koordynator zamówień w centrum logistycznym

Randstad Polska Sp. z o.o.

Szczecin, zachodniopomorskie

Dla dużej niemieckiej firmy produkcyjnej działającej w branży meblarskiej, zlokalizowanej w Szczecin Dąbiu, szukamy odpowiednich kandydatów/kandydatek na stanowisko:

Nr ref.: 39593
Praca stała
Lokalizacja: Szczecin

Zakres obowiązków:
  • przyjmowanie i koordynowanie napływających zamówień transportowych
  • nadzór nad obiegiem dokumentacji
  • prowadzenie raportów dostaw
  • kontakt z klientem
  • współpraca z niemieckim oddziałem firmy przy realizacji zleceń

Oczekiwania:
  • min. wykształcenie średnie -  logistyka lub pokrewne
  • co najmniej rok doświadczenia na podobnym stanowisku lub związanym z obsługą klienta
  • bardzo dobra znajomość j. niemieckiego  (min. B2) - znajomość dodatkowego języka będzie atutem
  • skrupulatność
  • dobra organizacja pracy

Oferta:
  • zatrudnienie w firmie o innowacyjnym podejściu do branży meblarskiej
  • umowa o pracę
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • pracę w systemie jednozmianowym
  • możliwość rozwoju
  • przyjazną atmosferę w pracy i współpraca z profesjonalistami

Agencja zatrudnienia (nr licencji 47)