Pracownik biurowy w Dziale Kadr

Job Impulse Polska Sp. z o.o.

Poznań, wielkopolskie

Jesteśmy częścią Job Impulse Group, firmą doradztwa personalnego
o europejskim zasięgu. Posiadamy status Agencji Pracy Tymczasowej.
Na polskim rynku działamy od 7 lat.

Certyfikaty: 3000/3 - Agencja Pracy Tymczasowej; 3000/2 - Doradztwa Personalnego

Miejsce pracy: Poznań

Obecnie poszukujemy odpowiedniej osoby, która wesprze naszą organizację w zakresie prac biurowo-kadrowych w siedzibie naszej firmy Poznaniu

Zadania:

- prace administracyjno-biurowe w dziale kadr,
- prowadzenie akt osobowych pracowników,
- wprowadzanie danych do systemu,
- przygotowanie danych do sporządzenia listy płac,
- pomoc w wystawianiu zaświadczeń,
- przygotowywanie dokumentów pracowniczych

Oferujemy:

- współpracę w oparciu o umowę o pracę,
- pracę w organizacji przyjaznej zatrudnianiu osób z niepełnosprawnością,
- stabilność zatrudnienia

Wymagania:

- mile widziane orzeczenie o stopniu niepełnosprawności,
- doświadczenie na podobnym stanowisku,
- dobra umiejętność obsługi komputera,
- wykształcenie min. średnie,
- dobra organizacja pracy własnej,
- komunikatywność, otwartość, umiejętność pracy zespołowej

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając: