Pracownik biurowy w dziale finansów z językiem włoskim

ManpowerGroup Sp. z o.o.

Katowice, śląskie

Miejsce pracy: Katowice

Zadania:

  • realizacja procesów księgowych w obszarze należności
  • monitorowanie poprawności danych finansowych w podległym obszarze zgodnie z procedurami firmy
  • terminowa realizacja operacji księgowych
  • wprowadzanie danych oraz praca w systemie Oracle
  • przygotowywanie raportów
  • współpraca z innymi działami firmy, klientami oraz dostawcami

Wymagania:

  • dobra znajomość języka włoskiego (min. B2) i angielskiego (min. B1)
  • doświadczenie lub wiedza z zakresu finansów, księgowości z uwzględnieniem obszaru zobowiązań i kosztów (P2P / AP) mile widziane
  • wykształcenie ekonomiczne, finansowe, księgowe lub chęć rozwoju w obszarze finansów
  • umiejętność analitycznego myślenia, dokładność, skrupulatność
  • dobra znajomość MS Office, ze szczególnym uwzględnieniem MS Excel
  • umiejętność pracy w grupie

Oferujemy:

  • możliwość zdobycia nowej wiedzy, umiejętności i cennego na rynku pracy doświadczenia w księgowości w obszarze P2P
  • pracę w globalnej firmie
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę (pełny etat)
  • pracę w międzynarodowym środowisku, umożliwiającym wykorzystanie języków obcych
  • bogaty program benefitów pozapłacowych, atrakcyjne wynagrodzenie zasadnicze
  • bardzo dobrą atmosferę pracy
  • pracę w bliskiej odległości od centrum Katowic
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Socials