Pracownik biurowy w biurze tłumaczeń

Technitra

Kraków, małopolskie

Opis stanowiska pracy

Ogłoszenie powtórne z uwagi na omyłkowe usunięcie części zgłoszeń.

Szanowni Państwo,

W związku z rozwojem firmy poszukuję osoby, która odpowiedzialna będzie za kontakt z tłumaczami oraz klientami, przygotowywanie wycen projektów, nadzorowanie poczty przychodzącej i wychodzącej (elektronicznej i tradycyjnej), kwestie administracyjne w biurze, a rzadziej również za pozyskiwanie nowych klientów oraz rekrutacje tłumaczy.

Mile widziane osoby z perfekcyjną znajomością języka ukraińskiego oraz rosyjskiego.

W razie zainteresowania - zapraszam do kontaktu.
Praca w centrum Krakowa.

Prezentacja firmy

Specjalizujemy się w tłumaczeniach technicznych, a nasi tłumacze ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
06/03/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Branża / kategoria:
Praca Administracja / Sekretariat