Pracownik Biurowy - skanowanie dokumentacji

P.P.H.U. WIELKA REKLAMA

Wieluń, łódzkie

Opis stanowiska pracy

Do głównych obowiązków należy
* obsługa komputera
* obsługa maszyn typu skaner, ksero
* zapewnienie wysokiej jakości powierzonej pracy
* współpraca z działem realizacji zleceń i biurem obsługi klienta
* raportowanie i przekazywanie informacji do przełożonego

praca na terenie Wielunia - w centrali firmy !

tryb pracy 3 zmiany (rano-południe-noc): godziny 6-14, 14-22, 22-6 (w trybie tygodniowym); dwie pierwsze zmiany (rano i południe) od pon-sob włącznie; trzecia zmiana (noc) od pon do pt włącznie;

liczba wolnych miejsc pracy - 4

szkolenia - test - odbywają się na bieżąco - powiadomimy dzień wcześniej o której godzinie dana osoba zostanie przeszkolona i przetestowana

więcej informacji w siedzibie firmy

Wymagania

Od kandydatki / kandydata oczekujemy:
* dyspozycyjności (praca 3-zmianowa)
* wykształcenia min. średniego
* samodzielności w działaniu, kreatywności, komunikatywności i zaangażowania
* dobrej znajomości obsługi komputera (pakiety Office w stopniu bardzo dobrym - EXCEL)
* motywacji do pracy i umiejętności wyznaczania celów
* pracy głównie przy komputerze i skanerach
* obsługi maszyn i urządzeń

więcej informacji w siedzibie firmy ! - przyjmujemy tylko zgłoszenia z CV !

Prezentacja firmy

WIELKAreklama.eu - kim jesteśmy ?<br/>Nasza firma działa w branży druku ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
10/07/2012
Wymiar etatu:
Obojętne
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Czas trwania umowy
min. 1 miesiące
Liczba wakatów:
4
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Wynagrodzenie
1 200PLN - 1 500PLN / Monthly (Brutto)
Premie, dodatki:
tak - możliwy szybki awans
Branża / kategoria:
Praca Administracja biurowa