Pracownik biurowy_samodzielna osoba do prowadzenia PKPiR, rej.VAT, spraw pracowniczych

P.H.U. Transpartner

03-149 Warszawa, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

Firma transportowa poszukuje samodzielnej osoby z przynajmniej z małym doświadczeniem na pełny etat do:
- prowadzenia PKPiR, rej.VAT,
- kalkulacji podatków i składania deklaracji do US, ZUS, GUS,
- prowadzenia spraw pracowniczych (w tym pełnej dokumentacji pracowniczej, kalkulacji wynagrodzeń, rozliczanie czasu pracy) – ok. 30 pracowników,
- prowadzenia spraw administracyjnych (wystawianie faktur, windykacja należności, wprowadzanie płatności do banku)
- kontakty z US, ZUS i innymi instytucjami np. bankami, ubezpieczycielami
- bieżąca praca biurowa

Biuro firmy: Warszawa ul. Płochocińska.

Proszę o przesyłanie CV w temacie wpisując: CV_aplikacja.
Kontakt tel. możliwy tylko w godz. 8.00-9.00 lub 18.00-19.00

Wymagania

Wymagania:
- doświadczenie przynajmniej w zakresie podstawowym,
- znajomość zasad prowadzenia PKPiR, rejestrów VAT, zasad kalkulacji podatku PIT i VAT, prowadzenia ewidencji spraw pracowniczych,
- znajomość obsługi programu Płatnik,
- znajomość obsługi excel
- duża samodzielność i organizacja pracy

Prezentacja firmy

Firma transportowa działająca od 1998 roku, świadcząca usługi transportu... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
28/05/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Wynagrodzenie
1PLN - 3 600PLN / Monthly (Brutto)
Branża / kategoria:
Praca Audyt / księgowość / kontrola skarbowa