pracownik biurowy, praca z dokumentacją

Randstad Polska Sp. z o.o.

Radom, mazowieckie

Randstad Polska jest wiodącą na polskim rynku agencją doradztwa personalnego i pracy tymczasowej.

 Dla naszego Klienta, poszukujemy osób na stanowisko:

Nr ref.: 27606
Praca tymczasowa
Lokalizacja: Radom

Zakres obowiązków:
  • przygotowywanie dokumentów do skanowania
  • skanowanie dokumentów
  • wprowadzanie danych do komputera
  • sprawdzanie i kontrola dokumentów pod względem ich zgodności

Oczekiwania:

  • dobra obsługa komputera
  • obsługa skanera i aplikacji do skanowania dokumentów
  • mile widziane doświadczenie w pracy z dokumentami
  • dokładność
  • zaangażowanie
  • skrupulatność

Oferta:
  •  możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego w pracy biurowej z dokumentacją
  • pracę w stabilnej Firmie
  • dobrą atmosferę w pracy
  • zmianowy system pracy
  • możliwość dopasowania godzin pracy
  • możliwość nawiązania dłuższej współpracy
  • pracę w Radomiu

Agencja zatrudnienia (nr licencji 47)