Pracownik biurowy - pisanie tekstów

Get

Bydgoszcz, kujawsko-pomorskie

Opis stanowiska pracy

Jesteśmy firmą działającą w branży od wielu lat. Dzięki doświadczeniu i ponadprzeciętnych umiejętnościach naszych pracowników, jesteśmy w stanie zapewnić klientom usługi na najwyższym poziomie.
Każdy klient jest dla nas ważny. Do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie, ponieważ doskonale wiemy, że tylko odpowiednio dobrana do specyfiki danej branży strategia może przynieść sukces i przewagę biznesową.

Opis stanowiska:

Osoba zatrudniona na ww. stanowisku będzie wspierać działania specjalistów w zakresie pozycjonowania, poprzez katalogowanie stron, dodawanie stron do zaplecz pozycjonerskich, pisania tekstów o różnej tematyce

  • Miejsce pracy: Bydgoszcz, Objazdowa 1
  • Godziny pracy: 8-16
  • Ilość wakatów: 10

Wymagania

  • zdolność do szybkiego przyswajania wiedzy
  • odpowiedzialność oraz samodzielność
  • doskonała organizacja pracy
  • biegła obsługa komputera
  • znajomość środowiska internetowego

Mile widziane

  • podstawowa umiejętność redagowania prostych tekstów
  • umiejętność szybkiego pisania na komputerze

Oferujemy:

  • stałe zatrudnienie w szybko rozwijającej się firmie
  • profesjonalne szkolenia z zaawansowanych technik SEO
  • poznanie specyfiki pracy w firmie zajmującej się działaniami SEO i e-marketingiem
  • doskonałą atmosferę pracy
  • zarobki adekwatne do umiejętności

Prezentacja firmy

Pomagamy firmom stać się widocznymi w Internecie oraz świadomie i... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
26/11/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
5
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Wynagrodzenie
1 800PLN - 2 500PLN / Monthly (Brutto)
Branża / kategoria:
Praca Praca dla studenta