Pracownik biurowy: metrologia i systemy jakości

LAB-EL Elektronika Laboratoryjna Sp. j.

Reguły, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

Pracownik biurowy - Metrolog. Pomiary i dokumentacja pomiarów fizykochemicznych (temperatura, wilgotność, ciśnienie). Prowadzenie i tworzenie dokumentacji systemów jakości Akredytowanego Laboratorium zgodnie z ISO 9001, ISO 17025.

Oferujemy:

Praca w miłym zespole, możliwość ciągłego szkolenia i rozwoju zainteresowań technicznych.

Możliwość współpracy z uczelniami w zakresie dostarczenia tematyki i oraz opieki technicznej nad studenckimi pracami dyplomowymi.

Praca na miejscu w Regułach (róg ulic Regulskiej i Bodycha), w typowych godzinach biurowych (od poniedziałku do piątku), możliwość dopasowania godzin pracy do dodatkowych obowiązków studenckich.

Dojazd: 200 m od pętli autobusowej ZTM linii 191 i 207; 1 km od stacji kolejki WKD Michałowice; 1,6 km od stacji SKM Warszawa-Ursus.

Wymagania:

Student lub absolwent studiów technicznych, ukończone technikum elektroniczne albo wykształcenie ogólne ze znajomością podstaw elektroniki (techniki cyfrowej i analogowej), zainteresowania matematyką, fizyką, elektroniką.

Prezentacja firmy

Powstała w 1989 roku firma LAB-EL Elektronika Laboratoryjna jest produce... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
20/04/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Inżynieria, Praca Laboratorium / Farmacja / Biotechnologia, Praca Kontrola jakości