Pracownik biurowy-likwidacja szkód

COLLISION CENTER

CZĘSTOCHOWA, śląskie

Opis stanowiska pracy

Serwis Samochodowy poszukuje osoby na stanowisko:

Pracownik biurowy -likwidacja szkód komunikacyjnych

Wybrana osoba będzie odpowiedzialna za:
• obsługę klienta w zakresie likwidacji szkody
• współpracę z towarzystwami ubezpieczeniowymi
• wynajem i rozliczenie samochodów zastępczych

Nasze oczekiwania :
• znajomość procedur związanych z obsługą szkód komunikacyjnych mile widziana
• znajomość branży motoryzacyjnej
• ogólna znajomość ubezpieczeń komunikacyjnych
• komunikatywność i dokładność w wykonywaniu powierzonych obowiązków
• znajomość obsługi komputera w zakresie pakietu MS Office
• prawa jazdy kat.B

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV.

Prezentacja firmy

Konserwacja i naprawa pojazdów samochodowych,<br/>z wyłączeniem m... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
19/04/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
2
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Administracja biurowa, Praca Doradztwo / Konsulting, Praca Obsługa klienta, Praca Ubezpieczenia, Praca Inne