Pracownik Biurowy, kasjer / fakturzysta

ALBIT USŁUGI INFORMATYCZNO KSIĘGOWE

Kielce, świętokrzyskie

Opis stanowiska pracy

Pracownik Biurowy / Kasjer - Fakturzysta

Miejsce pracy: Kielce

Oferujemy

- pracę od zaraz;

- miłą atmosferę, która sprzyja efektywnemu wykonywaniu zadań;

- pracę w zgranym, kreatywnym zespole;

Do obowiązków zatrudnionej osoby będzie należało:

  • rejestrowanie dokumentów przychodzących/wychodzących
  • rejestrowanie dokumentów księgowych
  • rejestrowanie dokumentów kadrowych
  • przygotowywanie dokumentów, ofert
  • przygotowywanie delegacji pracowników
  • wystawianie faktur VAT
  • obsługa poczty e-mail firmy
  • obsługa urządzeń biurowych
  • kontakty telefoniczne z klientami

Praca od poniedziałku do piątku w godz. 7.30 - 15.30

Wymagania

  • umiejętność pracy w zespole oraz zdolności komunikacyjne
  • umiejętność obsługi komputera - pakiet MS Office, poczta e-mail,
  • aktywne i odpowiedzialne podejście do powierzonych obowiązków
  • dobra organizacja pracy, duża samodzielność
  • swoboda w kontaktach telefonicznych, komunikatywność

Mile widziane

  • doświadczenie na podobnym stanowisku
  • znajomość branży IT

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi osobami.

Prosimy o dopisanie w aplikacji następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 27.08.1997r. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 923 ze zm.)”

Prezentacja firmy

Firma „ALBIT” Kielce jest wieloletnim partnerem jednostek budżetowych cz... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
19/12/2014
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca IT - Programowanie / Analizy