Pracownik biurowy działu zaopatrzenia

SDA GROUP Sp. z o.o. Sp.K.

Wrocław, dolnośląskie

SDA Sp. jawna jest firmą usługowo- produkcyjną. Główną specjalizacją firmy są:

  • projektowanie maszyn,
  • automatyka i robotyka przemysłowa,
  • wielkogabarytowa obróbka skrawaniem.

Firma SDA obecnie poszukuje pracownika na stanowisko:

Miejsce pracy: Wrocław

Opis stanowiska pracy:

  • bieżąca współpraca z dostawcami krajowymi i zagranicznymi,
  • planowanie zamówień na materiały do produkcji,
  • koordynowanie dostaw materiałów,
  • kontrolowanie terminowości dostaw materiałów,
  • organizowanie procesów reklamacyjnych.

Wymagania:

  • wykształcenie średnie preferowane wyższe,
  • mile widziane doświadczenie w dziale zakupów lub w magazynie,
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego,
  • dobra znajomość programu Microsoft office excel,
  • łatwość w nawiązywaniu kontaktów,
  • duże zaangażowanie w wykonywane obowiązki,
  • prawo jazdy kat. B.
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając
Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami