Pracownik biurowy - dział marketing – obsługa stron internetowych

ITA Tools Sp. z o.o.

30-556 Kraków, małopolskie

Opis stanowiska pracy

- badanie rynku, z wykorzystaniem prasy branżowej, wiadomości internetowych i praktyki
- aktualizacja stron internetowych oraz cenników, opisów produktów, etc.
- współpraca przy tworzeniu strategii marketingowych
- redakcja tekstów branżowych – zarówno własnych jak i tłumaczenia już istniejących
- śledzenie najnowszych trendów dt. marketingu i reklamy branżowej
- zarządzanie informacjami o klientach i zamówieniach (aktualizacja baz danych)
- pomoc w budowaniu wizerunku firmy
- analiza statystyk

Wymagania

- informatyk z praktyką w marketingu / marketingowiec z zamiłowaniem do informatyki
- znajomość j. angielskiego i/lub j. włoskiego
- dobra znajomość pakietu Microsoft/Open Office
- podstawowa znajomość HTML
- sumienność, komunikatywność, samodzielność
- zmysł estetyczny
- dobra organizacja pracy
- doświadczenie na podobnym stanowisku (mile widziana znajomość branży)

Prezentacja firmy

Firma ITA TOOLS Sp. z o.o. oferuje narzędzia do obróbki drewna,<b... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
07/03/2015
Wymiar etatu:
Niepełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Wynagrodzenie
2 500PLN - 2 800PLN / Monthly (Brutto)
Branża / kategoria:
Praca Marketing / PR / Social Media