pracownik biurowy do działu technicznego

Randstad Polska Sp. z o.o.

Pabianice, łódzkie

Randstad Polska jest wiodącą na polskim rynku agencją doradztwa personalnego i pracy tymczasowej.

 Dla naszego Klienta z branży produkcyjnej poszukujemy osoby na stanowisko :

Nr ref.: 24145
Praca tymczasowa
Lokalizacja: Pabianice

Zakres obowiązków:
  • nadzór i aktualizacja baz danych produktów zakładu w  systemie SAP
  • prowadzenie testów w celu podnoszenia jakości procesów
  • monitorowanie statusu realizacji zleceń produkcyjnych
  • wykonywanie prac biurowych w tym obsługa urządzeń biurowych

Oczekiwania:
  • niezbędne wykształcenie średnie
  • pożądane wykształcenie wyższe o profilu technicznym
  • zdolności manualne
  • obsługa komputera ( MS Office )
  • znajomość programu Auto Cad będzie dodatkowym  atutem
  • znajomość języka angielskiego - podstawowy
  • umiejętność pracy w zespole,

Oferta:
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • zdobycie doświadczenia
  • umowa o prace

Agencja zatrudnienia (nr licencji 47)