Pracownik biurowy – asystentka ½ etatu

R7 Serwis S.A.

Kraków, małopolskie

Opis stanowiska pracy

R7 Flota jest to niezależna jednostka będąca częścią Grupy R7 specjalizująca się w kompleksowej obsłudze z zakresu zarządzania i serwisowania pojazdów klientów biznesowych.

W związku z dynamicznym rozwojem sieci poszukujemy osoby do objęcia stanowiska:

pracownik biurowy - asystentka

Opis stanowiska:

  • wspomaganie w prowadzeniu bieżących spraw administracyjnych biura, współpraca z firmami zewnętrznymi.
  • dostarczanie dokumentacji związanej z prowadzonym działalnością do urzędów.
  • dbałość o prawidłowy obieg informacji i dokumentów.
  • opisywanie dokumentów w programie księgowym.
  • obsługa gości i spotkań biznesowych, organizacja narad

Wymagania:

  • łatwość i chęć do przyswajania nowych informacji
  • wykształcenie średnie lub wyższe - mile widziani studenci
  • znajomość pakietu MS Office, urządzeń biurowych
  • prawo jazdy kat. B – mile widziane
  • dobra organizacja pracy
  • zaangażowanie, komunikatywność, dyspozycyjność, kultura osobista
  • systematyczność, sumienność, punktualność
  • umiejętność pracy w zespole

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie na umowę o pracę ½ etatu, umowę zlecenie lub staż
  • zarobki adekwatne do posiadanych kwalifikacji
  • pracę w przyjaznym zespole

Prezentacja firmy

Właścicielem marki R7 Flota jest R7 Serwis Spółka Akcyjna istniej... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
01/08/2018
Wymiar etatu:
Niepełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Administracja / Sekretariat, Praca Obsługa klienta, Praca Praca dla studenta, Praca Biuro / Dokumentacja