Opis stanowiska pracy

ZADANIA:
Do zadań osoby na tym stanowisku należeć będą w szczególności:
• opracowywanie dokumentacji (pism, prezentacji, zestawień, analiz, raportów, sprawozdań) w języku polskim i angielskim,
• tłumaczenie tekstów, dokumentacji i korespondencji na / z języka angielskiego
• prowadzenie korespondencji przychodzącej i wychodzącej,
• bieżąca komunikacja z klientami i kontrahentami firmy oraz z instytucjami zagranicznymi,
• organizowanie i planowanie spotkań,
• wyszukiwanie, weryfikowanie informacji w Internecie, bazach danych
• pisanie oraz redagowanie tekstów promocyjnych i informacji dotyczących bieżącej oferty firmy,
• pomoc w innych czynnościach – wg bieżących potrzeb.

ZAPEWNIAMY:
• pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
• możliwość pracy w międzynarodowym środowisku
• współpracę opartą o umowę o dzieło z możliwością zmiany na umowę o pracę po okresie próbnym i odpowiednie wynagrodzenie
• realizowanie ciekawych projektów.

Wymagania

WYMAGANIA:
• bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie - poziom C1/C2 warunek konieczny,
• status studenta studiów zaocznych, wieczorowych lub dziennych ostatniego roku lub absolwenta,
• umiejętność obsługi komputera, pakietu MS Office - w szczególności MS Excel
• umiejętności efektywnego poszukiwania informacji, opracowywania analiz i wyciągania wniosków,
• dyspozycyjność w wymiarze 30-40 godzin w tygodniu,
• gotowość do nauki
• dobra organizacja pracy

Prezentacja firmy

Jesteśmy jedną z czołowych polskich firm konsultingowych specjalizującyc... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
17/06/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Umowa o dzieło
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Tylko praktyki
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Administracja biurowa