Pracownik Biura Rachunkowego - pełna księgowość

RFC

BYDGOSZCZ, kujawsko-pomorskie

Opis stanowiska pracy

  • Dekretowanie i księgowanie dokumentów. ( pełna księgowość )
  • Księgowanie i wyliczenia rezerw, wycen walutowych, podatku odroczonego, rozliczeń międzyokresowych kosztów itp.
  • Prowadzenie ewidencji księgowych i uzgadnianie ich z kontami księgi głównej.
  • Przygotowywanie deklaracji podatkowych oraz sprawozdań i raportów na potrzeby wewnętrzne oraz dla instytucji zewnętrznych.
  • Współpraca z instytucjami zewnętrznymi .
  • Przygotowywanie przelewów bankowych i księgowanie wyciągów bankowych.
  • Potwierdzanie i uzgadnianie sald z kontrahentami.
  • sporządzanie bilansów/RZIS

Wymagania

  • Wykształcenie wyższe.
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku – mile widziane w biurze rachunkowym.
  • Biegła znajomość pakietu INSERT – warunek konieczny!!
  • Bardzo dobra znajomość programu Excel.

Prezentacja firmy

Księgowość

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
01/11/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Finanse