Pracownik biura podróży w Krakowie - współpraca z kontrahentami zagranicznymi

AVENA s.c.

Kraków, małopolskie

Opis stanowiska pracy

Pracownik biura podróży AVENA TRAVEL w Krakowie na Starym Mieście przy ul. Szlak 65, biuro współpracuje z kontrahentami zagranicznymi i obsługuje grupy zagranicznych turystów przyjeżdżających do Polski.

Pracownik będzie odpowiedzialny za:
- prowadzenie korespondencji mailowej w językach obcych: angielski i hiszpański / włoski i stąd niezbędna jest płynna znajomość języków,
- przygotowanie, realizacja i rozlicznie imprez turystycznych/ konferencji,
-- przygotowanie i kalkulację ofert,
- pozyskiwanie klienta,
- obsługa stoiska na międzynarodowych targach w Londynie, Włoszech i Hiszpanii.

Wymagania

-Biegła znajomość języków obcych:
Język hiszpański lub włoski - bardzo dobry w mowie i piśmie
Język angielski - bardzo dobry w mowie i piśmie
- Dobra znajomość MS Office
- Zdolności interpersonalne
- Wysoka motywacja do podjęcia pracy
- Dyspozycyjność
UWAGA - rozmowa odbędzie się w obu językach obcych

Prezentacja firmy

Biuro podróży zajmujące się turystyką przyjazdową do Polski,równi... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
15/12/2014
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Wynagrodzenie
2 400PLN - 2 500PLN / Monthly (Brutto)
Premie, dodatki:
premie w sezonie letnim
Branża / kategoria:
Praca Praca w hotelu / Turystyka