Pracownik Biura Obsługi Klienta

Eactive s.c.

Zelwerowicza 18A, dolnośląskie

Opis stanowiska pracy

Eactive – firma o ugruntowanej pozycji na rynku (istniejemy od 2000 roku, 14 lat), specjalizująca się w marketingu w wyszukiwarce Google, poszukuje kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Wrocław

Region: dolnośląskie

Do obowiązków osoby pracującej na tym satnowisku będzie należało:

  • telefoniczna i mailowa obsługa klientów,
  • zarządzanie korespondencją (poczta elektroniczna i tradycyjna) i nadzór nad prawidłowym obiegiem dokumentów w firmie,
  • wprowadzanie danych do systemów wewnętrznych,
  • sporządzanie pism i dokumentacji,
  • organizacja pracy własnej i działu
  • wykonywanie czynności wynikających z bieżącej działalności firmy.

Oferujemy:

  • ciekawą pracę pełną wyzwań,
  • dużą samodzielność w organizacji pracy i podejmowaniu decyzji,
  • pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie,
  • pracę w młodym, otwartym zespole,
  • atrakcyjny system wynagrodzeń.
  • pracę w biurze w centrum Wrocławia

Aplikacje z nazwą stanowiska w tytule maila, zawierające CV oraz list motywacyjny prosimy przesyłać  do 15.09.2014

Wymagania

Od kandydatów na to stanowisko WYMAGAMY:

  • minimum 1 roku doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku,
  • wyższe wykształcenie,
  • umiejętności sprawnej obsługi komputera i podstawowego oprogramowania,
  • bardzo dobrej organizacji pracy własnej i umiejętności właściwego ustalania priorytetów,
  • dokładności i sumienności,
  • dobrej komunikacji i wysokiej kultury osobistej.

Dodatkowymi atutami będą

  • znajomość rynku internetowego,
  • doświadczenie w sprzedaży usług internetowych

Prezentacja firmy

Zajmujemy się marketingiem internetowym nieprzerwanie od 4 wrześn... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
15/09/2014
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Administracja biurowa