Opis stanowiska pracy

GRUPA PPM SA - od 20 lat lider na przemysłowym rynku taśm i klejów, opakowań oraz produktów BHP, firma działająca prężnie w branży technicznej i automotive, jeden z czołowych dystrybutorów i konwerterów takich firm jak 3M, TESA, Tork – w związku z rozwojem, poszukuje do swojego zespołu nowych osób.

Opis stanowiska pracy:
Realizacja zamówień, wystawianie dokumentów sprzedażowych
Współorganizowanie i aktywne uczestnictwo w akcjach marketingowo-promocyjnych
Kontakt z klientami

Wymagania

Wysoka kultura osobista
Praktyka w dziale obsługi klienta
Znajomość programu Subiekt

Prezentacja firmy

Jesteśmy Firmą działającą w branży przemysłowej od 1998 roku.<br... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
24/10/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Czas trwania umowy
3 miesiące
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Obsługa klienta