Opis stanowiska pracy

Kancelaria Notarialna we Wrocławiu poszukuje osobę do współpracy w zakresie czynności administracyjnych w Kancelarii.

Od kandydatów oczekujemy:

- przede wszystkim doświadczenia w pracy w Kancelarii Notarialnej,

- punktualności,
- odpowiedzialności,
- sumienności,
- samodzielności w wykonywaniu zadań,
- dobrej znajomości obsługi komputera w zakresie prac biurowych.
- doświadczenia przy wysyłce korespondencji,
- doświadczenia przy prowadzeniu Repertorium, w tym obsługa programu REJNET.

W okresie próbnym praca w wymiarze 1/2 etatu.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV wraz ze zdjęciem- uwzględniającym wymagania wskazane w tym konkretnym ogłoszeniu. Proszę również wpisać swoje oczekiwania finansowe.
Zastrzegamy, że będziemy odpowiadać na wybrane zgłoszenia.

Prezentacja firmy

Kancelaria Notarialna we Wrocławiu poszukuje pracownika.

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
03/11/2015
Wymiar etatu:
Niepełny etat - popołudnie
Rodzaj umowy:
Umowa zlecenia
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Administracja / Sekretariat