Opis stanowiska pracy

Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym w Poznaniu zatrudni pracownika na stanowisko: pracownik administracyjny.
Oferujemy:
- stałe zatrudnienie,
- prace w młodym zespole,
- wynagrodzenie adekwatne do umiejętności i zaangażowania.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 r., poz. 1182, z późn. zm.)"

Wymagania

- obligatoryjnie minimum roczne doświadczenie w pracy w kancelarii komornika,
- dobra znajomości pakietu MS Office,
- umiejętność organizacji pracy własnej na stanowisku,
- odpowiedzialność, sumienność, punktualność,
- umiejętność pracy pod presją czasu.

W załączonym CV proszę podać jedynie imię, nazwisko, numer telefonu i doświadczenie zawodowe. CV zawierające więcej danych personalnych będą usuwane.

Prezentacja firmy

Kancelaria Komornika Sądowego w Poznaniu.

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
30/08/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Premie, dodatki:
tak
Branża / kategoria:
Praca Administracja biurowa