PRACOWNIK ADMINISTRACYJNY

Miejsce pracy: Mszczonów (k. Żyrardów/ Grodzisk Maz./ Radziejowice)

Zakres obowiązków:

• Budowanie trwałych relacji z Klientem

• Obsługa systemu magazynowego

• Przygotowanie dokumentów do przyjęcia i wysyłki towaru z magazynu

• Obsługa zwrotów towaru, wyjaśnianie niezgodności

• Rozpatrywanie reklamacji

• Sporządzanie raportów

Wymagania:

• Zaawansowana znajomość języka angielskiego ( poziom B2)- warunek konieczny

• Dobra znajomość pakietu MS Office (zwłaszcza MS Excel)

• Mile widziane doświadczenie w obsłudze klienta

• Umiejętności analityczne

• Zdolności komunikacyjne

Oferujemy:

• Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,

• Zmianowy system pracy (pon. -pt.),

• Możliwość rozwoju zawodowego,

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.