Pracownik Administracyjny

ManpowerGroup Sp. z o.o.

Młochów, mazowieckie

Miejsce pracy: Młochów

Manpower to światowy lider w dziedzinie HR o ponad 60-cio letniej tradycji. Nasza firma jest obecna w 82 krajach, na terenie Polski mamy 50 oddziałów. Współpracujemy z 400 000 klientów rocznie, w tym małymi i średnimi przedsiębiorstwami ze wszystkich sektorów, a także największymi światowymi korporacjami. Nasze usługi obejmują pracę tymczasową, rekrutację pracowników stałych, zatrudnienie zewnętrzne oraz doradztwo personalne.

Zadania:

- drukowanie kodów kreskowych dla indeksów oraz metryczek dla centrali,
- księgowanie dokumentów PZ, WZ,
- wystawianie listów przewozowych i faktur,
- współpraca z kadrami ( przekazywanie ewidencji czasu pracy),
- obsługa kierowców na recepcji,
- składanie zamówień na artykuły biurowe i spożywcze,
- sporządzanie raportów i zestawień dla przełożonego

Wymagania:

- wykształcenie wyższe ( preferowanie z zakresu logistyki),
- doświadczenie na powyższym stanowisku pracy,
- podstawowa znajomość angielskiego,
- dobra organizacja czasu pracy,
- umiejętność szybkiego uczenia się,
- dyspozycyjność

Oferujemy:

- umowę o pracę w pełnym etacie,
- atrakcyjne wynagrodzenie ( podstawa + premia),
- pracę w międzynarodowej firmie,
- możliwość rozwoju zawodowego

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Socials