Pracownik administracyjny

Pran Sp. z o.o.

Gdańsk, pomorskie

Opis stanowiska pracy

Szukamy pracownika administracji który zasili na stałe nasz gdański zespół.

  • Nie obiecujemy, że będzie lekko - bo pracujemy na zwiększonych obrotach.
  • Nie obiecujemy, że będzie cicho - bo tu się nikt nie boi powiedzieć własnego zdania.
  • Nie obiecujemy, że będzie ciepło - bo mamy klimatyzacje.

Ale obiecujemy - że jak się sprawdzisz zostaniesz z nami na dłużej, będziesz się uczyć, podejmować nowe wyzwania, śmiać się aż do bólu brzucha i pracować wpływając na życie innych.

Pokaż, że jesteś komunikatywny, odpowiedzialny, pomysłowy i pełen optymizmu.

Zacznij od asystenta żeby stać się rekruterem.

Poznasz najbardziej niewdzięczną część pracy - ale po to, żeby doświadczyć tych najlepszych również.

Będziesz:

  • prowadzić administracje,
  • wypełniać dokumenty,
  • odbierać telefony,
  • pomagać rekruterom w ich codziennych obowiązkowych.
  • Będziesz się uczyć - pierwsze interview przed Tobą!
  • Będziesz mówić po angielsku - klienci, kandydaci, menadżerowie - nie ominiesz tego.
  • Będziesz osiągać niemożliwe - bo to nasza specjalność.

Wykroczysz poza strefy komfortu bo tu nie ma laurów na których mógłbyś spocząć.

Jeżeli powżyszy opis przeraża Cię trochę, ale nadal chcesz spróbować powiedz nam dlaczego! Jeżeli nie przeraża - tym bardziej powiedz nam dlaczego to właśnie Ty zasilisz nasze szeregi.

Prezentacja firmy

Witamy na stronie agencji PRAN - specjalisty w dziedzinie rekruta... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
14/09/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Tylko praktyki
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca HR / Kadry / Rekrutacja