Opis stanowiska pracy

Beetsma jest firmą należącą do holenderskiego holdingu Van Koppen & Van Eijk. Jesteśmy Zespołem Specjalistów, który od ponad 10 lat świadczy usługi krajowego i międzynarodowego pośrednictwa pracy. Od początku działalności staramy się realizować wizję marki Przyjaznej i takiej, która jest Blisko swoich pracowników. Oprócz budowania relacji biznesowych, nieustannie powiększamy wokół siebie społeczność, do której zapraszamy także Ciebie. Wiemy, że to Ludzie są największą wartością tej firmy. Wierzymy w nich i ich kompetencje. Cenimy ich pracę i zaangażowanie. To dzięki nim nieustannie się Rozwijamy. Nasza Firma to przede wszystkim ludzie. Bez nich, cele, które zdobywamy każdego dnia, nie byłyby osiągalne.

Miejsce Pracy - BYDGOSZCZ

Opis stanowiska:

• Prace administracyjne związane z:
- rejestracją i opisywaniem faktur kosztowych,
- rozliczaniem zaliczek biura,
- obsługą kasy fiskalnej.

• Gromadzenie i archiwizowanie dokumentacji.

Wymagania:

• Znajomość zagadnień związanych z administrowaniem dokumentacji spółki.
• Dobra znajomość Kodeksu Pracy i rozliczania czasu pracy pracowników (będzie dodatkowym atutem).
• Bardzo dobra znajomość obsługi komputera oraz pakietu MS Office.
• Gotowość do pracy w wymiarze 1/2 etatu z możliwością rozszerzenia do pełnego etatu.
• Zaangażowanie, samodzielność w działaniu.

Oferujemy:

• Dobrą atmosferę pracy w młodym i dynamicznym zespole nastawionym na rozwój.
• Umowę o Pracę.
• Przy pełnym etacie - pozapłacowy system premiowy.

APT Beetsma nr rej 5169

Prezentacja firmy

Firma Beetsma funkcjonuje na rynku polskim od 2004 roku, natomiast na ry... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
15/10/2017
Wymiar etatu:
Niepełny etat - rano
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Premie, dodatki:
Tak
Branża / kategoria:
Praca HR / Kadry / Rekrutacja