Pracownik Administracyjny ze znajomością języka francuskiego/włoskiego/hiszpańskiego/niemieckiego

Steinpol Central Services Sp. z o.o.

Rzepin, k. , Świebodzin, Gorzów Wielkopolski, lubuskie

Opis stanowiska pracy

Twoje zadania:

  • Realizowanie stanowiskowych i zespołowych czynności administracyjnych
  • Telefoniczny oraz mailowy kontakt z klientem
  • Budowanie pozytywnych relacji
  • Opracowanie zamówień i nadzór nad ich realizacją
  • Serwis posprzedażowy

Twoje kwalifikacje:

  • Dobra znajomość jednego języka: niemieckiego, francuskiego, włoskiego lub hiszpańskiego
  • Warunkiem koniecznym jest znajomość języka polskiego
  • Dobrej znajomości pakietu MS Office,
  • Zaangażowania w wykonywaną pracę,
  • Wysokich zdolności interpersonalnych i komunikacyjnych

Prosimy o zawarcie w dokumentach aplikacyjnych zgody na przetwarzanie danych osobowych na potrzeby niniejszej rekrutacji.

Prezentacja firmy

W Polsce, w ramach Grupy Steinpol zintegrowanych jest 8 zakładów ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
12/12/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Administracja / Sekretariat, Praca Administracja biurowa, Praca Biuro / Dokumentacja, Praca Tłumaczenia / Wydawnictwa / Redakcja, Praca Obsługa klienta