PRACOWNIK ADMINISTRACYJNY ZE ZNAJOMOŚCIĄ J.NIEMIECKIEGO

Steinpol Central Services

Rzepin / Prudnik, lubuskie

Opis stanowiska pracy

Twoje zadania:

  • Przyjmowanie i aktualizacja zamówień
  • Przygotowywanie dokumentacji dotyczącej oferty produktowej i cenowej
  • Współpraca z działem sprzedaży, produkcji i logistyki w zakresie terminowej realizacji zamówienia klienta
  • Przyjmowanie i opracowywanie reklamacji
  • Bieżąca komunikacja z klientami w celu budowania i umacniania wzajemnych relacji

Twoje kwalifikacje:

  • Dobra znajomość j. niemieckiego,
  • Dobra znajomość pakietu MS Office,
  • Zaangażowanie w wykonywaną pracę,
  • Wysokie zdolności interpersonalne i komunikacyjne.

Oferujemy w zamian:

  • Stałą i stabilną pracę w ramach umowy o pracę
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Dodatkową opiekę medyczną
  • Dodatkowe świadczenia z funduszu socjalnego
  • Możliwość nauki i rozwoju
  • Przyjazną atmosferę pracy w międzynarodowym zespole

Prezentacja firmy

W Polsce, w ramach Grupy Steinpol zintegrowanych jest 8 zakładów ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
07/05/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Administracja biurowa, Praca Administracja / Sekretariat, Praca Logistyka, Praca Obsługa klienta, Praca Tłumaczenia / Wydawnictwa / Redakcja