Opis stanowiska pracy

- koordynowanie przepływu informacji i obiegu dokumentów

- prace administracyjne

- prowadzenie i nadzór nad dokumentacją personalną

- współtworzenie harmonogramów czasu pracy

- ewidencję dokumentów administracyjnych

- bieżące wsparcie działu

Wymagania

- wykształcenie minimum średnie

- wymagana znajomość języka niemieckiego w stopniu umożliwiającym prowadzenie swobodnej komunikacji

- mile widziana znajomość przepisów prawa pracy i ubezpieczeń społecznych

- praktyczna znajomość pakietu MS Office – w szczególności Microsoft Excel i Word

- systematyczność, obowiązkowość i terminowość w wykonywaniu powierzonych obowiązków

- wysoki poziom umiejętności interpersonalnych i umiejętność pracy w zespole

- dobra organizacja własnej pracy

- prawo jazdy kat. B

Kandydatom oferujemy:

- atrakcyjne wynagrodzenie z indywidualnie określonymi warunkami

- stabilne miejsce pracy z dobrą atmosferą

- zatrudnienie na pełen etat

- pracę w stale rozwijającym się rodzinnym przedsiębiorstwie

Prezentacja firmy

Clavey Personal Power Sp. z o.o. to firma o profilu usługowym, za... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
15/12/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Administracja biurowa, Praca Administracja / Sekretariat, Praca Obsługa klienta, Praca Tłumaczenia / Wydawnictwa / Redakcja