Pracownik administracyjny z językiem angielskim i niemieckim

ManpowerGroup Sp. z o.o.

Katowice, śląskie

Miejsce pracy: Katowice

Zadania:

  • weryfikacja poprawności i zgodności z procedurami przesyłanych treści anglo- i niemieckojęzycznych
  • analiza otrzymanych danych i odpowiednia segregacja zgodna z wymaganiami
  • monitorowanie statusów realizowanych działań
  • weryfikacja i wystawianie faktur
  • współpraca z działem księgowości i innymi działami w firmie (również globalnie)

Wymagania:

  • zaawansowana znajomość języka angielskiego na poziomie minimum B2/C1
  • min. komunikatywna znajomość języka niemieckiego (B1/B2)
  • wykształcenie wyższe – mile widziane
  • wykształcenie bądź doświadczenie w działach księgowości, zakupów lub administracji - mile widziane
  • skrupulatność
  • dbałość o szczegóły
  • zorientowanie na jakość
  • komunikatywność
  • chęć do pracy administracyjnej

Oferujemy:

  • pracę w globalnej, rozpoznawalnej firmie o bardzo wysokich standardach
  • pracę w międzynarodowym środowisku
  • bardzo atrakcyjne wynagrodzenie
  • możliwość poszerzania kwalifikacji językowych
  • dodatkowe benefity - prywatna opieka medyczna, karta sportowa
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Socials