pracownik administracyjno-biurowy z podstawowym j.niemieckim

Randstad Polska Sp. z o.o.

Szczecin, zachodniopomorskie

Randstad Polska jest wiodącą agencją doradztwa personalnego i pracy tymczasowej.

Szukasz pracy, która pozwoli na stały rozwój umiejętności językowych? Dopiero rozpoczynasz swoją karierę zawodową i chcesz zdecydowanie wspinać się po szczeblach kariery? Cenisz sobie stabilizację i zatrudnienie na umowę o pracę?

Dołącz do międzynarodowej firmy zlokalizowanej w ścisłym centrum Szczecina i przekonaj się, jak łatwo możesz rozpocząć pracę jako:

Nr ref.: 2743
Praca stała
Lokalizacja: Szczecin

Zakres obowiązków:
  • administracja zamówień
  • wprowadzanie danych do systemu
  • dbałość o poprawny obieg dokumentów oraz bieżące wsparcie działu

Oczekiwania:
  • min. średnie wykształcenie
  • podstawowa znajomość j. niemieckiego (min. poziom A2)
  • dobra znajomość j. angielskiego
  • mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku
  • znajomość obsługi pakietu MS Office

Oferta:
  • umowa o pracę
  • możliwość rozwoju zawodowego i awansu w strukturach firmy
  • możliwość rozwijania umiejętności językowych – kontakt z językiem na stanowisku pracy oraz możliwość doskonalenia w ramach szkoleń wewnętrznych
  • praca w dogodnej lokalizacji (liczne przystanki autobusowe i tramwajowe, stacja roweru miejskiego)
  • atrakcyjny pakiet benefitów takich jak np. karta sportowa czy dopłaty do biletów kinowych
  • przyjazna atmosfera pracy w młodym zespole

Agencja zatrudnienia (nr licencji 47)