pracownik administracyjny w Kancelarii Notarialnej

Kancelaria Notarialna Natalia Niecewicz Notariusz

Poznań, wielkopolskie

Opis stanowiska pracy

obsługa sekretariatu w Kancelarii Notarialnej, w tym biegła znajomość Repertorium, prowadzenia biurowości kancelarii notarialnej, ksiąg, dokumentów, korespondencja,

Wymagania

obsługa sekretariatu, w tym biegła znajomość Repertorium, prowadzenia biurowości kancelarii notarialnej, ksiąg, dokumentów, korespondencja,

biegła obsługa programów: Kancelaria notarialna, Word, office, EXEL,

obsługa urządzeń biurowych

Prezentacja firmy

Działam na rynku od 2013, jestem firmą rozwijającą się.

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
08/11/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Wyższe magisterskie
Wynagrodzenie
1 500PLN - 1 800PLN / Monthly (Brutto)
Branża / kategoria:
Praca Prawo / Prokuratura