Pracownik administracyjny-obsługa sekretariatu

Biuro Inwestycji Kapitałowych S.A.

Kraków, małopolskie

Opis stanowiska pracy

Spółka Akcyjna notowana na GPW zatrudni osobę do obsługi sekretariatu

Zakres obowiązków:

Kontrola nad obiegiem dokumentów w firmie

Odbiór i wysyłka korespondencji oraz poczty elektronicznej

Organizacja i obsługa spotkań biznesowych

Wprowadzanie faktur zakupowych do systemu księgowego

Przygotowywanie do rozliczenia zaliczek oraz delegacji pracowników

Dokonywanie zakupów związanych z funkcjonowaniem biura

Składanie wniosków UM, ZUS, US, KRS, Wydział Komunikacji, wybieranie zaświadczeń

Zarządzanie działaniami dotyczącymi funkcjonowania i obsługi telefonii komórkowej w Spółce

Wymagania:

Znajomość pakietu MS Office

Dobra organizacja pracy, staranność w jej wykonywaniu

Komunikatywność i wysoka kultura osobista

Wysoka motywacja do wykonywanej pracy

Doświadczenie na podobnym stanowisku

Oferujemy:

Możliwość pracy w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

Stabilne warunki zatrudnienia

Prezentacja firmy

Firma „Biuro Inwestycji Kapitałowych” S.A. z siedzibą w Krakowie ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
10/02/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Nieruchomości - pośrednictwo, wycena