Pracownik administracyjny / obsługa klienta

Trenkwalder

Kraków, małopolskie

Trenkwalder
Aktualnie dla naszego klienta poszukujemy osób na stanowisko:

Miejsce pracy: Kraków

Oferta pracy tymczasowej

Dla naszego Klienta, renomowanego Domu Maklerskiego, poszukujemy osób odpowiedzialnych za bieżącą obsługę klienta.

Praca jedynie na okres realizacji projektu w terminie 01.09.2009-23.12.2009.

Obowiązki:

- weryfikacja dokumentów przedkładanych przez klientów indywidualnych,

- weryfikacja danych osobowych klientów,

- dbałość o powierzoną dokumentację,

- archiwizacja dokumentów,

- inne prace zlecone.

Charakter i warunki pracy:

- praca na pełny etat na okres 01.09.2009 - 23.12.2009,

- praca na umowę zlecenie,

- praca w godzinach 9:00-17:00 + należy doliczyć czas dojazdu do miejsca pracy,

- wynagrodzenie 8,20 zł netto/h (do wynagrodzenia nie jest wliczony czas dojazdu do miejsca pracy),

- praca w wyznaczonych placówkach w miastach woj. małopolskiego i śląskiego, także Kraków (charakter pracy polegającej na codziennych wyjazdach - zapewniony samochód służbowy).

Wymagania:

- minimum średnie wykształcenie, mile widziane wyższe ekonomiczne lub studenci studiów zaocznych,

- bardzo dobra znajomość obsługi pakietu MS Office,

- gotowość do częstych wyjazdów służbowych - wymóg konieczny,

- dyspozycyjność do pracy od poniedziałku do piątku,

- umiejętność pracy w zespole,

- zaangażowanie, samodzielność,

- mile widziane prawo jazdy kat. B.

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.