pracownik administracyjny do działu księgowości

Randstad Polska Sp. z o.o.

Włocławek, kujawsko-pomorskie

Randstad Polska jest wiodącą agencją doradztwa personalnego i pracy tymczasowej. Już od 20 lat kształtujemy rynek pracy w Polsce, wspierając firmy w zatrudnianiu najlepszych pracowników, a kandydatów w znalezieniu satysfakcjonującej pracy.

Dla naszego Klienta, firmy o ugruntowanej pozycji we Włocławku, poszukujemy odpowiedniej osoby na stanowisko:

Nr ref.: 27428
Praca tymczasowa
Lokalizacja: Włocławek

Zakres obowiązków:
  • zakładanie dostawców w systemie
  • codzienny kontakt z zewnętrznym biurem rachunkowym
  • kontakt z dostawcami
  • wyjaśnianie nieścisłości z klientami
  • praca w systemie SAP
  • współpraca z pozostałymi członkami zespołu

Oczekiwania:
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego w piśmie
  • znajomości pakietu Microsoft Office, w szczególności Excel
  • doświadczenie w pracy z systemem SAP
  • wykształcenie wyższe kierunkowe (rachunkowość, finanse, ekonomia) - mile widziane
  • komunikatywność

Oferta:
  • możliwość rozwoju zawodowego
  • praca w firmie o ugruntowanej pozycji w branży
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę tymczasową

Agencja zatrudnienia (nr licencji 47)