Pracownik administracyjno -techniczny

Kion Business Services Polska Sp. z o.o.

Kraków, małopolskie

innogy jest jednym z wiodących europejskich przedsiębiorstw energetycznych. Spółka działa w obszarach energii odnawialnej, dystrybucji i infrastruktury sieciowej oraz sprzedaży. innogy skupia się w swoich działaniach na oferowaniu obecnym i przyszłym klientom innowacyjnych i zrównoważonych produktów oraz usług, dzięki którym będą oni mogli w sposób bardziej efektywny korzystać z energii i podnosić jakość swojego życia.

Krakowskie biuro innogy Business Services Polska Sp. z o.o. odpowiada za wewnętrzną obsługę innogy i grupy RWE, głównie za księgowość oraz finanse.

Obecnie poszukujemy osoby do wsparcia pracy recepcji.

Obowiązki

  • Pomoc w zakresie obsługi administracyjnej biura
  • Przygotowywanie stanowiska pracy dla nowych pracowników (realokacje sprzętu, konfiguracja komputerów, instalowanie oprogramowania, itp.)
  • Przyjmowanie dostaw artykułów biurowych i spożywczych i ich dystrybucja w biurze
  • Dbanie o zaopatrzenie biura oraz wsparcie recepcji firmy,
  • Pomoc w organizacji wydarzeń firmowych
  • Inne prace biurowe związane z bieżącą działalnością firmy

Wymagania

  • Dyspozycyjność około 20h tygodniowo
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego
  • Wysokie umiejętności organizacyjne
  • Bardzo dobra obsługa komputera i urządzeń biurowych (komputer, drukarka, ksero)
  • Mile widziany status studenta

Oferujemy pracę na umowę zlecenia oraz elastyczny czas pracy. Idealna praca na okres wakacyjny dla studenta.

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.