Pracownik administracyjno-magazynowy - Czeladź

OTTO Work Force

Czeladź , śląskie

OTTO Work Force OTTO Work Force

Od: OTTO Work Force
Miejsce pracy: Czeladź

Firma OTTO Work Force Polska sp. z o.o. (nr rej. 2590) jest jednym z liderów w w branży doradztwa personalnego na rynku międzynarodowym. Proponujemy pracę stałą oraz tymczasową w kraju i za granicą. Obecnie poszukujemy pracownika na stanowisko:

Pracownik administracyjno-magazynowej - Czeladź
Nr ref.: MA/06/2017/PMS

Opis stanowiska:
- rozliczanie przewoźników z dokumentów zrealizowanych tras,
- windykacja dokumentów,
- rozliczanie klientów z palet – księgowanie palet,
- wpisywanie zleceń do TMS,
- podział i wysyłanie dokumentów do poszczególnych oddziałów,
- skanowanie wysyłanych dokumentów,
- współpraca z klientami i innymi komórkami organizacyjnymi w sposób zapewniający jak najwyższą jakość usług oraz wykonywanie raportów na potrzeby klientów

Wymagania:
• minimum roczne doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
• mile widziane znajomość programu Qguar
• minimum wykształcenie średnie,
• dyspozycyjność
• rzetelność, zaangażowanie,
• dobra organizacja pracy, spostrzegawczość.

Oferujemy:
• zatrudnienie w firmie o stabilnej pozycji
• atrakcyjne warunki zatrudnienia
• możliwość zdobycia cennego doświadczenia,

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.