Pracownik administracyjno-finansowych

KRAK-INŻ Sp. z o.o.

Kraków, małopolskie

Opis stanowiska pracy

Opis stanowiska

Fakturowanie
Wprowadzanie wyciągów bankowych i rozliczanie klientów
Kompletacja i archiwizacja dokumentów (sprzedażowych, serwisowych, magazynowych)
Prowadzenie kasy (KP, KW)
Obsługa biura (telefoniczna, mailowa, poczta przychodząca i wychodząca, zakupy itd.)
Wsparcie administracyjne dla pozostałych działów firmy

Wymagania:

Wykształcenie wyższe wymagane
Prawo jazdy kategorii -B
Znajomość programu MS Office - wymóg obowiązkowy
Znajomość języka rosyjskiego w mowie i w piśmie
Wysoka kultura osobista
Zaangażowanie i odpowiedzialność
Dobra organizacja pracy własnej, samodzielność, dokładność
Mile widziane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku

Oferujemy:

Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
Możliwość rozwoju zawodowego w dynamicznie działającej firmie
Udział w odpowiedzialnych i ambitnych przedsięwzięciach w środowisku międzynarodowych specjalistów

Aplikacje prosimy składać na adres e-mail
Do przesyłanej oferty prosimy dołączyć oświadczenie: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych dla realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29.08.1997 r. Dz. U. Nr 133, Poz. 883)."

Prezentacja firmy

Krak-Inż sp. z o.o. to dynamicznie rozwijająca się firma, specjalizująca... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
20/04/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Administracja biurowa