Pracownik administracyjno - biurowy

HR Investment Sp. z o.o.

Wrocław, dolnośląskie

Opis stanowiska pracy

HR Investment Sp. z o. o. jest licencjonowaną Agencją Pracy działającą na rynku polskim, holenderskim i niemieckim, wpisaną do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod nr 4755. Jesteśmy firmą świadczącą najwyższej jakości usługi związane z zarządzaniem zasobami ludzkimi obejmujące outsourcing personalny, doradztwo personalne oraz konsultacje HR.

Do naszego oddziału we Wrocławiu obecnie poszukujemy:

Pracownika administracyjno - biurowego

Zakres obowiązków:

  • wprowadzanie danych do systemu, praca przy komputerze
  • obsługa korespondencji przychodzącej i wychodzącej
  • zapewnienie sprawnego obiegu dokumentów
  • wsparcie bieżących czynności administracyjnych
  • wprowadzanie i aktualizowanie danych w systemie kadrowo-płacowym
  • archiwizacja dokumentów
  • praca z użyciem Excela

Oferujemy:

  • umowę o pracę
  • ELASTYCZNE GODZINY PRACY ( możliwa praca na 1/2 etatu)
  • miłą atmosferę w pracy
  • wsparcie merytoryczne doświadczonych współpracowników przy wykonywaniu zadań
  • możliwość rozwoju

Wymagania

  • znajomość pakietu Microsoft Office (Microsoft Excel, Microsoft Word)
  • systematyczność i dobra organizacja pracy
  • umiejętność szybkiego uczenia się
  • umiejętność myślenia analitycznego
  • mile widziany status studenta
  • mile widziane orzeczenie o niepełnosprawności

Prezentacja firmy

HR Investment Sp. z o. o. jest licencjonowaną Agencją Pracy działającą n... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
08/08/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Administracja biurowa