Pracownik administracyjno-biurowy

Betanet sp.z.o.o.

Wieliczka, małopolskie

Opis stanowiska pracy

Firma Betanet Sp. z o.o. w związku z dynamicznym rozwojem poszukuje osób na stanowisko:

Miejsce Pracy: Wieliczka
Rejon: małopolskie

Opis stanowiska:
− obsługa administracyjna biura
− dbanie o właściwy wizerunek firmy oraz wygląd recepcji, estetykę i porządek w miejscu pracy
− realizacja zadań związanych z administracją i dokumentacją działu handlowego i technicznego
− obsługa biurowa działu sprzedaży, w tym wystawianie dokumentów sprzedażowych
− obsługa klientów firmy
− wsparcie prac księgowych
− prowadzenie kasy
− wykonywanie innych zadań związanych z prawidłowym funkcjonowaniem biura

Wymagania:
− wykształcenie minimum średnie
− znajomość obsługi urządzeń biurowych
− znajomość pakietu MS Office
− predyspozycje osobowościowe ( skrupulatność, terminowość, uczciwość, obowiązkowość, odpowiedzialność)
− mile widziana znajomość angielskiego

Oferujemy:
− umowę o pracę
− stabilne zatrudnienie

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie cv na adres: biuro betanet.pl

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu tylko z wybranymi kandydatami.
Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez Betanet Sp. z o.o. z siedzibą w Wieliczce zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2016 r., poz. 922)”.Jednocześnie wyrażam zgodę na przetwarzanie przez ogłoszeniodawcę moich danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji.
Informujemy, że Administratorem danych jest Betanet Sp. z o.o. z siedzibą w Wieliczce 32-020, Grabówki 227. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.

Wymagania

Wymagania:

Prezentacja firmy

Firma BetaNET sp. z o.o. istnieje na rynku od ponad 19 lat. Jesteśmy jed... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
06/01/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Administracja / Sekretariat, Praca Administracja biurowa, Praca Biuro / Dokumentacja